Wywiad dla PR1 Polskiego Radia

W jego żyłach płyną blues, rock i country. Ale na swojej debiutanckiej płycie kompozytor i wokalista, gitarzysta w zespole Rafała Brzozowskiego, zamieścił zaskakujące utwory.

– Zrobiłem to z czystą premedytacją i z wewnętrznej potrzeby. Założyłem, że chcę nagrać autorską, osobistą płytę ze spokojnymi piosenkami – wyjaśnia Bartek Grzanek w „Muzycznej Jedynce”.

Dużym wyzwaniem dla muzyka były polskie teksty, gdyż do tej pory śpiewał głównie po polsku. Efekt końcowy poznamy jesienią, ale już teraz naszego gościa można spotkać na trasie Lata z Radiem. Najbliższy koncert z jego udziałem odbędzie się 25 lipca w Inowrocławiu.

W rozmowie z Marią Szabłowską Bartek Grzanek opowiedział o swoim pierwszym starciu z Rafałem Brzozowskim i zaprezentował kilka premierowych piosenek z debiutanckiej płyty.

pr1wywiad0715
Posłuchaj całego wywiadu
Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Management

Skontaktuj się z oficjalnym managementem!

Wysyłanie...

©2023 / Bartek Grzanek / Strona oficjalna / Realizacja: CINE

Log in with your credentials

계정 내용을 잊으셨나요 ?